NAŠA EKIPA

Smo učenci Osnovne šole Notranjski odred Cerknica.

Zanima nas, kako se snema, montira in objavlja video posnetke.

Spremljamo dogodke na naši šoli.

Zgodovina:

Leta 2013 je na šolo prišel diplomirani animator Mitja Manček. Imel je delavnico za izdelovanje animacij. Sodelovala sta 2 učenca. Nato se je krožku priključil Nejc Ule, ki je z Matejem osvojil nagrado. Projekt je prišel v razmah. Leta 2017 smo se vključili v projekt, ki je bil sofinanciran iz evropskih skladov (PROGRAM RAZVOJA PODEŽELJA). Dobili smo novo opremo za snemanje in montiranje posnetkov. V tem letu šolskem letu je vodil medijsko delavnico g. Miha Razdrih iz zavoda ORON. Pri krožku so sodelovali Nejc U. in Nejc K. ter Dženis. Nato pa se je naša delavnica ob koncu leta končala, ker se je zaključil projekt. Naslednje leto je postala naša mentorica učiteljica Mojca Leskovec Meharich. Trenutno sodeluje 13 učencev in so zelo pridni glede obiskovanja 🙂 . Če pa želite izvedeti več pa nas obiščite v pon., 7. šolsko uro v računalniški učilnici v OŠ Cerknica.

Nejc Kraševec

dec., 2018

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)